Produkty

Excelentní kvalita zmrzlinových surovin MEC3 je výsledkem dlouholetého vylepšování a šlechtění italské zmrzlinové školy, která představuje to nejlepší co ve světě zmrzliny existuje.

Tým firemních chuťových specialistů neustále zdokonaluje to co jsme před několika lety pokládali za vrchol kvality. Suroviny produkuje výrobní závod, který svou technologickou dokonalostí předstihl všechno, co představuje konkurenční potenciál firmy MEC3. Některé přísně hlídané technologické postupy vzniklé ve spolupráci s univerzitou v Bologni dosahují hodnot, které zaručují neustálé zvyšování náskoku v kvalitě zmrzlinových surovin.

Ekonomickým heslem, které nese trvalé prodejní úspěchy je věta: "Dobré zmrzliny se prodá víc, a proto přinese podstatně vyšší zisk než zmrzlina nižší kvality". Počínaje majitelem firmy, přes výrobní ředitele až po prodejce, všichni máme neustále před očima konzumenty zmrzliny a citlivě vnímáme, každý podnět a nový signál trhu. V poslední době to znamená náš zvýšený zájem o softovou zmrzlinu, kterou stále víc přizpůsobujeme české tradici a chuťové paměti našich zákazníků.

Naše suroviny umožňují zvýraznění individuálního pojetí výroby zmrzliny. Naše receptury dokážeme postavit na vyvážené stavbě cukru, tuku a sušiny. Pro degustaci je plně respektována chuťová paměť a metabolické zařazení naší země. Díky obrovskému prodeji si můžeme dovolit nízké ceny, které nabízíme svým odběratelům.

Omlouvám se všem, kteří se mnou chtějí komunikovat v diskuzích na internetu, ale většina z Vás si pouze přečetla to o čem ji přesvědčila naše dlouholetá spolupráce. Noví potencionální výrobci, kteří přemýšlejí nad zmrzlinou, budou námi kontaktováni osobně. Výroba zmrzliny je spojena s množstvím technologických receptur, které finální výrobci tají, proto pokládám za nevhodné rozebírat zde detaily. Web je hlavně určen pro ty, kteří již naše suroviny znají a mají bohaté zkušenosti s výrobou.


Pro zobrazení všech našich katalogů klikni na "issuu"
zadejte do vyhledávání "Pechal MEC3" a vstupte do archivu. Více informací www.mec3.cz/kopeckova-zmrzlina
katalogylogo.png
TOČENÉ ZMRZLINY


GRANITY


MANDARINETTA


EXTRA DARK


COOKIES


CUKRÁŘSKÉ SMĚSI


 logotext.png, 5,7kB logotv.png, 22kB iso9001.png, 30kB school.png, 30kB videoinfo.png Domů O nás Produkty Kontakt