O nás


V roce 1991 vstoupila firma MEC3 na náš trh. Distribuci svých surovin na území Česka a Slovenska svěřila firmě MEC3 s.r.o. Mně byla dána čest zastupovat MEC3 na Severní Moravě, Olomoucku a Zlínsku. Pousmáli jste se nad výrazem čest..."dlouho jsem hledal výraz, jakým to vyjádřit"... Jak nazvat spolupráci s firmou jejíž motto by se dalo shrnout do věty:

"Nejvyšší možná kvalita za nejnižší cenu" Kvalitu surovin na výrobu zmrzliny MEC3 potvrzuje množství ocenění na zmrzlinářských veletrzích. Nové originální druhy zmrzliny, kterými jsme obohatili světovou nabídku podpořily neustále narůstající prodej našich zmrzlinových surovin.

Moje činnost spočívá v prodeji surovin MEC3 na Severní Moravě, Olomouckém a Zlínském kraji.

Pokud zvažujete výrobu zmrzliny nebo již vyrábíte a potřebujete přenést výrobu do vyšší kvalitativní úrovně rádi Vám poskytneme technologické i ekonomické informace nezbytné pro Vaše podnikání ve zmrzlině.

Naše webové stránky jsou ale určeny hlavně pro ty z Vás, kteří při rozhodování potřebují přesnou specifikaci jednotlivých produktů a jsou převážně určeny pro naše stálé odběratele. Zmrzlina je hlavně o chuťové kvalitě, proto naše stránky nenahradí stálý kontakt s odběrateli, který pokládáme za rozhodující v naší činnosti.
Základní pravidla úspěšného prodeje zmrzliny

Dobré zmrzliny se prodá o tolik více, že přinese větší zisk než zmrzlina nižší kvality.

Důležitým faktorem při prodeji zmrzliny je estetická úprava prodejního místa, které upoutá oči zákazníka.

Výroba zmrzliny musí respektovat vyváženou stavbu cukru, tuku a sušiny.

Dobrý zmrzlinář se nespokojí s dosaženou kvalitou a stále vylepšuje svou výrobu, sleduje vývoj v oblasti cukrů, základů a vylepšujících surovin, kde haléřové navýšení na vstupu přinese podstatný růst prodeje a zisku.

nabidkasurovin.png
Vaničkové a softové zmrzliny,
Sorbetů,Granity, Desertů,
Moussů, Zákusků, Dortů
nabidkasortimentu.png
Kakao De Zaan
Porcovací kleště,špachtle,
Vaničky na zmrzlinu, Toppingy,
Výrobky Alcas a Martellato nabidkaporadenstvi.png
Odborné semináře
 logotext.png, 5,7kB logotv.png, 22kB iso9001.png, 30kB school.png, 30kB videoinfo.png Domů O nás Produkty Kontakt